Set boxe Trust Trust Ador 2.0, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hzm putere maxima 12W, negru
Sisteme audio
Set boxe Trust Trust Ador 2.0, frecventa raspuns 20 Hz,
Producator:
Trust
Disponibilitate:
10 în stoc
118,99 lei 160,99 lei
10 în stoc
| Jack 3.5mm | Da |
|---|---|
| NFC | N/A |
| Connectivity technology | Wired |
| Number of speakers | 2 |
| 3.5 mm connector | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Number of drivers | 2 |
| Recommended usage | Universal |
| Utlizare | PC |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Impedance | 4 Ω |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| Frequency range | 20 – 20000 Hz |
| Market segment | Consumer |
| Tip sistem | 2.0 |
| Putere RMS | 1-10W |
| Amplificator | Activ |
| Amplifier | Active |
| Product colour | Black |
| BLUETOOTH | No |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| RMS-Power | ≤10W |
| Wireless | No |
| Driver diameter | 4.5 cm |
| System-Format | 2.1 |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.