Receiver AV SONY TA-AN1000, 7.2ch, Dolby Atmos, Acoustic Center Sync, DTS:X, Hi Res Audio wireless, 8K HDR, HDMI 2.1, Negru
Sisteme audio
Receiver AV SONY TA-AN1000, 7.2ch, Dolby Atmos, Acoustic Center Sync,
Producator:
Sony
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.345,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| NFC | N/A |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Card reader integrated | No |
| USB ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| AirPlay | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| 3D | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Digital audio optical in | 1 |
| Utlizare | N/A |
| Audio (L/R) in | 4 |
| Speakers connectivity type | Clamp terminals |
| Optical drive included | No |
| Receiver type | Surround |
| Output impedance | 6 – 16 Ω |
| Digital audio coaxial in | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | BRAVIA Sync |
| Audio output channels | 7.2 channels |
| Power output per channel (20-20KHz@8 Ohm) | 165 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 105 dB |
| Speaker selector | A / B / A+B |
| HDMI in | 6 |
| Composite video in | 2 |
| Number of HDMI outputs | 2 |
| Internet radio services supported | Spotify |
| Video upscaling | Yes |
| Multi-Zone capability | Yes |
| Graphical user interface (GUI) | English, French, German, Spanish |
| Tip sistem | 7.2 |
| Putere RMS | N/A |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | Da |
| Amplificator | N/A |
| Headphone outputs | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Width | 430 mm |
| Composite video out | 1 |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Weight | 10.3 kg |
| Package depth | 416 mm |
| Package width | 527 mm |
| AC input voltage | 230 V |
| Package height | 270 mm |
| Height | 156 mm |
| Power consumption (typical) | 240 W |
| Audio formats supported | AAC, AIFF, ALAC, DSD, DSF, DTS, FLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA |
| Depth | 331 mm |
| Package weight | 13 kg |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.