JBL Boxa portabila Flip Essential 2
Sisteme audio
JBL Boxa portabila Flip Essential 2
Producator:
Jbl
Disponibilitate:
Stoc epuizat
529,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| NFC | Nu |
| Jack 3.5mm | N/A |
| USB connector type | USB Type-C |
| Volume control | Buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| RMS rated power | 20 W |
| Number of speakers | 1 |
| USB charging port | Yes |
| Protection features | Waterproof |
| Safety sheet | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Utlizare | Portabil |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP |
| Bluetooth transmitter modulation | 8DPSK, DQPSK, GFSK |
| Product design | Cylinder |
| Battery capacity | 11.7 Wh |
| DC input voltage | 5 V |
| Amplifier | Built-in |
| Passive radiator size (W x D) | 44 x 80 mm |
| Frequency range | 2.402 – 2.4835 GHz |
| Bluetooth transmitter power | 9 dBm |
| Tip sistem | 1.0 |
| Putere RMS | 11W – 50W |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | Nu |
| Amplificator | Activ |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery type | Built-in battery |
| LED indicators | Yes |
| Warranty card | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 105 mm |
| Height | 6.8 mm |
| Package width | 208 mm |
| Depth | 70 mm |
| Weight | 520 g |
| Package weight | 910 g |
| Package depth | 98 mm |
| Battery voltage | 3.6 V |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Battery life (max) | 10 h |
| Width | 175 mm |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.