Gaming speakers 2.0 Razer Nommo V2 (+ subwoofer) – THX Spatial Audio (Advanced 7.1 surround sound) – Rear projection Razer Chroma RGB lighting – Down-Firing subwoofer with 5.5″ driver – Razer wireless control Pod Ready – Cross platform compatibility (PC, PlayStation 4 and 5* via USB, or paired to your mobile device or Nintendo Switch via Bluetooth) – Wired subwoofer – USB audio input – Bluetooth 5.3 – Max SPL: 98 dB
Sisteme audio
Gaming speakers 2.0 Razer Nommo V2 (+ subwoofer) – THX
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.743,99 lei
Stoc epuizat
| NFC | N/A |
|---|---|
| Jack 3.5mm | N/A |
| Backlight | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Recommended usage | PC |
| Utlizare | PC |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Speaker type | Full range |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Number of drivers | 3 |
| Frequency range | 40 – 20000 Hz |
| Amplifier | No |
| Tip sistem | 2.1 |
| Putere RMS | 1-10W |
| Wireless | Da |
| Amplificator | Activ |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Country of origin | China |
| Package width | 340 mm |
| Package depth | 530 mm |
| Width | 130 mm |
| Depth | 181 mm |
| Package height | 345 mm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8518220090 |
| Package weight | 10.2 kg |
| Height | 184 mm |
| Weight | 7.24 kg |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.