Boxe 2.0 Tellur Basic, 6W, Lemn, negru
Sisteme audio
Boxe 2.0 Tellur Basic, 6W, Lemn, negru
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
83,99 lei
Stoc epuizat
| NFC | Nu |
|---|---|
| Jack 3.5mm | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| RMS rated power | 3 W |
| Number of speakers | 1 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Recommended usage | Universal |
| Utlizare | PC |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Number of drivers | 3 |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
| Impedance | 4 Ω |
| Market segment | Consumer |
| Speaker position | Center |
| Frequency range | 100 – 18000 Hz |
| Tip sistem | 2.0 |
| Putere RMS | 1-10W |
| Wireless | Nu |
| Amplificator | N/A |
| Power source type | USB |
| Depth | 75 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Height | 150 mm |
| Width | 95 mm |
| Power source | USB |
| Cord length | 1.5 m |
| Weight | 28.5 g |
| Housing material | Wood |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.