Boxa portabila Bluetooth Tellur Obia 50W, negru
Sisteme audio
Boxa portabila Bluetooth Tellur Obia 50W, negru
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
658,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| NFC | Nu |
| Jack 3.5mm | Da |
| Card reader integrated | No |
| USB connectivity | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Number of speakers | 1 |
| RMS rated power | 50 W |
| USB charging port | Yes |
| FM radio | Yes |
| USB connector type | Micro-USB |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| 3.5 mm connector | No |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Utlizare | Portabil |
| Product design | Cylinder |
| Impedance | 4 Ω |
| AUX in | Yes |
| Hands-free mode | Yes |
| DC input voltage | 5 V |
| Recommended usage | Mobile phone / Smartphone |
| Frequency range | 80 – 12000 Hz |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 65 dB |
| Protection features | Rain proof, Splash proof |
| Battery capacity | 3600 mAh |
| Tip sistem | 1.0 |
| Putere RMS | 50W – 100W |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | Nu |
| Amplificator | N/A |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Battery technology | Lithium |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Battery recharge time | 5 h |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Weight | 2.54 kg |
| Product type | Stereo portable speaker |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Battery life (max) | 6 h |
| Cables included | AUX, Micro-USB |
| Depth | 14.3 mm |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Width | 366 mm |
| Height | 188 mm |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.