Sisteme audio
Amazon Boxa Portabila Echo Dot 5 Cu Ceas si Asistent
Producator:
Amazon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
435,00 lei
Stoc epuizat
Boxa inteligenta Amazon Echo Dot 5, Control Voce Alexa, Wi-Fi, Bluetooth, Alb
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| NFC | N/A |
| Jack 3.5mm | N/A |
| Connectivity technology | Wireless |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Number of speakers | 1 |
| Built-in camera | No |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Utlizare | Portabil |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP |
| Languages support | German, English, Spanish, French, Italian |
| Driver diameter | 4.4 cm |
| Tip sistem | 1.0 |
| Putere RMS | N/A |
| BLUETOOTH | Da |
| Wireless | Da |
| Amplificator | N/A |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Quick start guide | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Width | 100 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 89 mm |
| Voice control | Yes |
| Shape | Spheric |
| Mobile operating systems supported | Android, Fire OS |
| Weight | 349 g |
| Producator | AMAZON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.