Razer Iskur – Fabric XL – Gaming Chair With Built In Lumbar Support
Scaune gaming
Razer Iskur – Fabric XL – Gaming Chair With
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.410,99 lei 4.575,99 lei
Stoc epuizat
| Frame colour | Black |
|---|---|
| Castor wheels | Yes |
| Brate ajustabile: | Da |
| Spatar reglabil: | Da |
| Pernita lombara | Da |
| Maner reglabil | 4D |
| Material | Textil |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Culoare | Gri |
| Armrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Lumbar pillow | Yes |
| Seat type | Padded seat |
| Seat colour | Grey |
| Seat material | Fabric |
| Armrest type | Hard armrest |
| Adjustable armrest | Yes |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Backrest type | Padded backrest |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Foam density | High density |
| Backrest material | Fabric |
| Frame material | Metal, Plywood |
| Backrest colour | Grey |
| Base colour | Black/Grey |
| Maximum user weight | 180 kg |
| Minimum user height | 180 cm |
| Maximum user height | 208 cm |
| Backrest angle range | 0 – 139° |
| Country of origin | China |
| Product type | PC gaming chair |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package weight | 4.2 kg |
| Package height | 475 mm |
| Harmonized System (HS) code | 9401390000 |
| Package width | 795 mm |
| Package depth | 985 mm |
| Weight | 33.5 kg |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.