Multifunctional laser mono Canon IR2930i, dimensiune A3 (Printare, Copiere, Scanare, Fax Optional), duplex, viteza imprimare 30ppm A4 / 15ppm A3, rezolutie : 1200 dpi × 1200 dpi, procesor 1.6 Ghz, memorie 2 Gb, alimentare cu hartie standard 1200 coli, capacitate maxima de alimentare 2300 coli, limbaje de printare Standard: UFRII, PCL6, Optional: Adobe® PostScript®3TM, viteza copiere 30cpm A4 / 15cpm A3, rezolutie copiere 600X600dpi, copiere multipla 999 copii, micsorare-marire 25-400%, standard DADF 100 coli, interfata USB 2.0, retea, Wi-Fi, consumabil: toner negru C-EXV67 (neinclus in cutie, se comanda separat), optionale: Cassette Feeding Unit-AW1, Plain Pedestal-S3, Copy Tray-T2, Inner 2way Tray-M1, Inner Finisher-L1, Copy Card Reader-D1, Super G3 FAX Board-BN1. Costurile de instalare nu sunt incluse in pret.
Multifunctional laser mono Canon IR2930i, dimensiune A3 (Printare, Copiere, Scanare,
5 în stoc
16.771,99 lei
5 în stoc
| Duplex imprimare | Automat |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| USB Port | Yes |
| Display | LCD |
| Greutate | 65 kg |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Processor cores | 2 |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Speed dialling | Yes |
| Internal memory | 2000 MB |
| Colour display | Yes |
| Printing | Mono printing |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Duplex scanning | Yes |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Faxing | Mono faxing |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Print technology | Laser |
| Copying | Mono copying |
| ID-card copy function | Yes |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Number of print cartridges | 1 |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Secure printing | Yes |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| Total output capacity | 250 sheets |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Watermark printing | Yes |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Maximum input capacity | 2300 sheets |
| Total input capacity | 1200 sheets |
| Processor frequency | 1600 MHz |
| Poster printing function | Yes |
| Time to first copy (black, normal) | 5.3 s |
| Maximum scan area | 297 x 431.8 mm |
| Scan to | Network folder, USB |
| Fax memory | 30000 pages |
| Page description languages | PCL 6, UFRII |
| Maximum output capacity | 645 sheets |
| Paper tray media weight | 52 – 256 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 52 – 300 g/m² |
| Power consumption (copying) | 666 W |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Viteza imprimare | 30-40 ppm |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Duplex | Da |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Conectivitate | USB + LAN + WLAN |
| Fax | Da |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Control type | Touch |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Display diagonal | 17.8 cm (7) |
| Weight | 6.5 kg |
| Depth | 56.5 mm |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Power consumption (standby) | 28.1 W |
| Width | 687 mm |
| Height | 891 mm |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanare |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Format | A3 |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Consumabile | Toner |
| DADF | Da |
| Copiere multipla | 1–999 |
| Consumabile incluse | Nu contine consumabil inclus ! |
| USB 2.0 | 2 |
| Procesor: | 1.60 GHz Dual Core |
| Memorie Standard | 2.0 GB RAM |
| Stocare standard | 64 GB (eMMC) |
| Stocare Optional | 256 GB SSD |
| Prima pagina | 7 sec (copy) |
| Timp de incalzire | 4 sec |
| Viteza de printare monocrom | 30 ppm |
| Rezolutie la printare monocrom | 1200 x 1200 pixeli |
| Fonturi PCL | PCL fonts: 93 Roman, 10 Bitmap fonts, 2 OCR fonts, Andale Mono WT J/K/S/T71 (Japanese, Korean, Simplified and Traditional Chinese), Barcode fonts |
| Fonturi PS | PS fonts: 136 Roman |
| Capabilitate de imprimare mobila | AirPrint, Mopria, Canon PRINT Business, uniFLOW Online and Universal Print by Microsoft |
| Altele | Direct print: PDF, EPS, TIFF/JPEG, XPS |
| Viteza de copiere monocrom | 30 ppm |
| Rezolutie la copiere monocrom | 600 x 600 pixeli |
| TIp scanner: | Color Scaner |
| Rezolutie de scanare | 600 x 600 ppi |
| Viteza de scanare | 35 ipm (300 dpi, trimitere)25 ipm (600 dpi, copiere) |
| ADF | Da (100 coli) |
| Scanare catre | Push Scan, Pull Scan, Scan to Network, Scan to USB Memory Key, Scan to Mobile device, Scan to cloud-based services (uniFLOW Online/Online Express) |
| Formate fisiere | Standard: TIFF (MMR), JPEG {foot}, PDF (Compact, Searchable, PDF/A-1b, Encrypted), XPS (Compact, Searchable), PDF/XPS (Device Signature, Office Open XML (PowerPoint, Word) |
| Formate hartie | DADF: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R, |
| Suprafata maxima scanare | 297.0 x 431.8 mm |
| Capacitate cartus | 5746C002AA – Toner C-EXV 67 Black ( 33000pag) |
| Alimentare hartie standard | 1200 coliMax: 2.300 coli(cu Caseta Unit-AW1) |
| Iesire hartie standard | 250 coliMax: 645 coli (cu Inner Finisher-L1 si Copy Tray-T2) |
| USB host | 2x USB 2.0 |
| Retea RJ-45 | 10/100/1000 Mb/s |
| Wireless | 802.11 b/g/nWi-Fi Direct |
| Ecran LCD: | 7 inchTFT LCD WVGA ColourTouch panel |
| Alimentare | 220-240V50/60Hz |
| Putere Consumata | Maximum: Approx. 1,500WCopying (with DADF continuous scan): Approx. 666WStandby: Approx. 28.1W (220-240V)Sleep Mode: Approx. Wired LAN: 0.8W X2 |
| Nivel zgomot | Active (BW)(1-sided): 6.4B |
| Dimensiuni echipament | 565 x 693 x 852 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.