Multifunctional laser HP LaserJet MFP M140w, Format A4. Laser, Mono, Functii:Imprimare, Scanare, Copiere, Viteza printare: 21ppm, Volum recomandatlunar: 100-1000 pagini, max. 8000 pagini, rezolutie: 600 x 600 dpi,Limbaje printare: PCLm/PCLmS; URF; PWG, Interfata: USB, WI-FI, Procesor:500 MHz, Memorie: 64 MB , Capacitate hartie: 150 coli, Scanner Plat,Senzor CIS, Format fisiere scanate: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF ,Rezolutie scanare: 600 ppi, Viteza copiere: 20cpm, rezolutie copiere:600 x 400 dpi, Până la 99 de copii, Zoom: 25 la 400%, Dimensiuni: 360 x264 x 197 mm, 5.39Kg, Consumabile: Se livreaza cu toner 300pagini,Foloseste ulterior: HP 142A Negru (~950), W1420A.
Multifunctional laser HP LaserJet MFP M140w, Format A4. Laser, Mono,
Stoc epuizat
1.498,98 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Display | LCD |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Ethernet LAN | No |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 2 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 9 |
| Internal memory | 64 MB |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 12 pc(s) |
| Printing | Mono printing |
| Duplex printing | No |
| Duplex scanning | No |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Document formats supported | |
| Faxing | No |
| Duplex functions | Not supported |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex copying | Yes |
| Scanning | Colour scanning |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Print technology | Laser |
| Copying | Mono copying |
| All-In-One-multitasking | Yes |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Auto fit function | Yes |
| Total output capacity | 100 sheets |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C5 |
| Maximum number of input trays | 1 |
| Number of print cartridges | 1 |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Secure printing | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 51 dB |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Input colour depth | 24 bit |
| Greyscale levels | 256 |
| HP segment | Small medium business |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| HP Auto-On/Auto-Off | Yes |
| MF-Format | A4 |
| Print resolution black | 600 x 600 DPI |
| Maximum resolution | 600 x 600 DPI |
| Warm-up time | 20 s |
| Time to first page (black, normal) | 8.5 s |
| Print margins (top, bottom, right, left) | 2 mm |
| Maximum duty cycle | 8000 pages per month |
| Page description languages | URF, PWG, PCLmS |
| Recommended duty cycle | 100 – 1000 pages per month |
| Replacement cartridges | HP 142A Black LaserJet Toner Cartridge (~950), W1420A |
| Total input capacity | 150 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 150 sheets |
| Maximum input capacity | 150 sheets |
| Maximum output capacity | 100 sheets |
| Paper tray media types | Envelopes, Labels, Plain paper, Postcard |
| Envelopes sizes | C5, DL |
| Custom media width | 105 – 216 mm |
| Custom media length | 148 – 355.6 mm |
| Paper tray media weight | 65 – 120 g/m² |
| Processor frequency | 500 MHz |
| Other operating systems supported | Linux |
| Sustainable technologies and materials | Recyclable through HP Planet Partners; Contains post-consumer recycled plastic |
| Included cartridge capacity (black) | 300 pages |
| HP dynamic security | Yes |
| Recommended humidity operating range | 30 – 70% |
| Acoustic power emissions (ready) | 23 dB |
| Acoustic pressure emissions | 16 dB |
| Scan drivers | TWAIN, WIA |
| TWAIN version | 2.1 |
| Maximum internal memory | 64 MB |
| Scan to | Software, TWAIN, WIA |
| Time to first copy (black, normal) | 11 s |
| Maximum print size | 216 x 355.6 mm |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Format | A4 |
| Resolutie maxima imprimare: | 600 x 600 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Volum lunar imprimare | max 10.000 de pagini |
| Number of users | 3 user(s) |
| Color-or-Mono | Black&White |
| Monthly-Volume | max-25.000pgs |
| ADF | No |
| MF-Interface | USB+WLAN |
| Duplex | Manual |
| Copy speed (black, normal quality, A4) | 20 cpm |
| Sound power level (printing) | 6.2 dB |
| Sustainability certificates | Blue Angel, ENERGY STAR, EPEAT Silver, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 50 |
| Conectivitate | USB + WLAN |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Width | 360 mm |
| Cables included | AC |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84433100 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | Vietnam |
| Control type | Buttons |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32.5 °C |
| Package weight | 6.9 kg |
| Package depth | 248 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Height | 197 mm |
| Manufacturer warranty | One-year limited warranty |
| Depth | 26.4 mm |
| Image formats supported | BMP, JPG, PNG, RAW, TIFF |
| Fax | No |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 80 |
| Package width | 398 mm |
| Weight | 5.39 kg |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 17 |
| Maximum copy resolution | 600 x 400 DPI |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.255 kWh/week |
| HP Management tools | HP Printer Assistant (UDC), HP Device Toolbox |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABY) 194850677250; (B19) 194850677267; (BAZ) 194850677274 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850677250, 194850677267, 194850677274 |
| Package height | 306 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.