| Dimensiuni | |
| Lungime |
920 mm
|
| Latime |
294 mm
|
| Grosime |
3 mm
|
| General | |
| Culoare |
Negru
|
| Material |
Textil cu baza cauciucata
|
| Iluminare LED |
RGB
|
| Dimensiuni | |
| Lungime |
920 mm
|
| Latime |
294 mm
|
| Grosime |
3 mm
|
| General | |
| Culoare |
Negru
|
| Material |
Textil cu baza cauciucata
|
| Iluminare LED |
RGB
|
| USB powered | Yes |
|---|---|
| Backlight colour | Multicolour |
| LED backlight | Yes |
| Non-slip base | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Number of colours | 16.8 M |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Thickness | 3 mm |
| Material | Cauciuc |
| Tip mousepad | Gaming |
| Dimensiune: | Mic |
| Iluminare | Da |
| Weight | 8.93 g |
| Country of origin | China |
| Package weight | 950 g |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Harmonized System (HS) code | 4016100090 |
| Cable length | 2.1 m |
| Package height | 365 mm |
| Depth | 920 mm |
| Width | 294 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.