Logitech 910-007459. Form factor: Ambidextrous. Movement detection technology: IR LED, Device interface: Bluetooth, Movement resolution: 1000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 3, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Graphite
| Gaming | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Wireless range | 10 m |
| Buttons quantity | 3 |
| Interfata | Bluetooth |
| Rezolutie | Sub 1000 dpi |
| Numar butoane | N/A |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Ambidextru | Da |
| Culoare | Gri |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Form factor | Ambidextrous |
| Device interface | Bluetooth |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Purpose | Universal |
| Movement detection technology | IR LED |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| User guide | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| USB Type-C charging port | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Product colour | Graphite |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Battery type | AA |
| Height | 100 mm |
| On/off switch | Yes |
| Width | 60 mm |
| Package weight | 106 g |
| Battery technology | Alkaline |
| Package depth | 72 mm |
| Power source | Batteries |
| Package height | 108 mm |
| Weight | 76 g |
| Depth | 38 mm |
| Polling rate | 133 Hz |
| Post-consumer recycled plastic | 67% |
| Package width | 44 mm |
| Packaging content | Mouse 1 AA battery (pre-installed) User documentation |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.