Monitor ViewSonic 31.2″ VP3256-4K, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Response time MPRT: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 82%, Colours: 1.07B, Speakers: 3Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 21˚, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: 120°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A 3.2 / x1 USB-B 3.2, USB-C: x1 (DP Alt Mode/Upstream), USB-C Power Delivery: 65W
Monitor ViewSonic 31.2" VP3256-4K, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80,
Stoc epuizat
4.688,99 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Weight (with stand) | 10.9 kg |
| RMS rated power | 3 W |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Colour depth | 10 bit |
| NTSC coverage (typical) | 91% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Pixel Pitch | 0.182 x 0.182 mm |
| sRGB coverage (typical) | 128% |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| Swivel angle range | 120 – 120° |
| Vertical scan range | 24 – 75 Hz |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Depth (without stand) | 66 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 53 kWh |
| Horizontal scan range | 15 – 136 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 932888 |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Depth (with stand) | 265 mm |
| Height (with stand) | 513.8 mm |
| Width (without stand) | 715 mm |
| Height (without stand) | 423 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Power consumption (max) | 50 W |
| Package height | 520 mm |
| Power consumption (typical) | 46 W |
| Package weight | 15.3 kg |
| Package width | 840 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-A, USB Type-C |
| Package depth | 326 mm |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Boxe | 2x 2 W |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Panel | IPS |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Recomandat | Multimedia |
| Diagonala | 32 inch |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG |
| Contrast | 1000:1 (Static) |
| Greutate | 10.9 kg |
| Inclinare | -5 la 21 Grade |
| Putere Consumata | 50 W |
| Display | LED backlite, Anti-Glare Hard Coating (3H) |
| Dimensiune punct | 0.182 mm |
| Rata refresh verticala | 24-75 Hz |
| Rata refresh orizontala | 15-136 kHz |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 billion 10 bit (8 bit + A-FRC) |
| Reglaj pe inaltime | 0 – 130 mm |
| Swivel | 120 grade |
| Pivot | -90 la +90 Grade |
| Dimensiuni | 715 x 513.8~643.8 x 265 mm |
| Altele | Kensington |
| Display port | 2x DP 1.21x via USB Tip C |
| USB | 1x USB 3.0 Tip B In2x USB 3.0 Tip A Out |
| USB Type-C | 1x USB 3.0 Tip C |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.