MONITOR SAMSUNG LS27A800UJPXEN 27 inch, Curvature: FLAT , Panel Type:IPS, Resolution: 3,840 x 2,160, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rat e:60Hz,Response time GtG: 5 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 1000: 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angle: 178°/178°, Colours:1B, Adjustability: Tilt: -2.0˚(±2.0˚)~25.0˚(±2.0˚), Height Adjust:120.0mm(±5.0mm), Pivot: -2.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚), Swivel:-30.0˚(±2.0˚)~30.0˚(±2.0˚), Connectivity: 1xHDMI 2.0, 3x USB 3.0/1xUSB-C (90W), 1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 100×100
Monitoare LED
Monitor Samsung 27" LS27A800UJPXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.813,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Market positioning | Professional |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Weight (without stand) | 4.7 kg |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| AC (power) in | Yes |
| Game mode | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Width (with stand) | 615.5 mm |
| Width (without stand) | 615.5 mm |
| Auto source switch+ | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Service port | Yes |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Installation CD | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Eco Light Sensor | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Depth (with stand) | 196.4 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Depth (without stand) | 42.7 mm |
| Height (without stand) | 368.2 mm |
| Factory tunning | Y |
| Height (with stand) | 551.9 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26.1 kWh |
| Smart modes | Cinema, Custom, Dynamic, Standard |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1404089 |
| Video colour modes | Cinema, Custom, Dynamic contrast, High bright, Standard, sRGB |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Cables included | AC, HDMI, USB Type-C |
| Wall mountable | Yes |
| Package depth | 450 mm |
| Height adjustment | 12 cm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 686 mm |
| Certification | Windows 10 |
| Package height | 171 mm |
| Power consumption (typical) | 26.1 W |
| Annual energy consumption | 38 kWh |
| Total amount of recycled materials used for making | 3% |
| Housing material | Plastic, Recycled plastic |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.