Monitor MSI 23.8″ PRO MP2412C, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 110%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3.5° ~ 21.5°, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor MSI 23.8" PRO MP2412C
Producator:
Msi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
810,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| HDMI version | 1.4b |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Ecran Curbat: | Da |
| Tilt angle range | -3.5 – 21.5° |
| Depth (with stand) | 237 mm |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Weight (without stand) | 4 kg |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Colour gamut | 110% |
| Weight (with stand) | 4 kg |
| Horizontal scan range | 50.6 – 110 kHz |
| Viewable size, vertical | 52.1 cm |
| Viewable size diagonal | 29.3 cm |
| Width (with stand) | 537 mm |
| Height (with stand) | 407 mm |
| Width (without stand) | 537 mm |
| Depth (without stand) | 67 mm |
| Compatibility | PC, Mac, PS5™, PS4™, Xbox, Mobile, Laptop |
| RMS rated power | 4 W |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Frameless design | Yes |
| DisplayPort version | 1.2a |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package width | 600 mm |
| Package height | 164 mm |
| Height adjustment | No |
| Package weight | 5.5 kg |
| Package depth | 411 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.