Monitor MSI 23.6″ G24C4, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 23.6, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): 1M:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/20, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor MSI 23.6" G24C4
Producator:
Msi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.198,99 lei
Stoc epuizat
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4b |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Depth (with stand) | 225 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Tip panel | VA |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Supported video modes | 1080p |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| Stand included | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 115% |
| Feet colour | Black |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| Pixel Pitch | 0.27156 x 0.27156 mm |
| Vertical scan range | 48 – 170 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Width (with stand) | 537 mm |
| Width (without stand) | 537 mm |
| Adobe RGB coverage | 88% |
| Height (without stand) | 326 mm |
| Horizontal scan range | 53 – 183 kHz |
| Height (with stand) | 429 mm |
| Depth (without stand) | 68 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Frameless design | Yes |
| DisplayPort version | 1.2a |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DC-in jack | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Package depth | 172 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Height adjustment | No |
| Package width | 606 mm |
| Package weight | 9 kg |
| Package height | 409 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.