Monitor LG 31.2″ 32GQ850-B.AEU, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 260Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3 98% (CIE1976), Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~15º, Pivot: Clockwise, HDMI: Yes, DisplayPort: x1, AUX: 4-pole (Sound+Mic)
Monitor LG 31.2" 32GQ850-B.AEU
Stoc epuizat
4.418,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| Introduction year | 2022 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Width (with stand) | 713.9 mm |
| Width (without stand) | 713.9 mm |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Colour gamut | 98% |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Picture-in-Picture | No |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Hardware calibration | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| USB Power Delivery | No |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Panel type | Nano IPS |
| Weight (without stand) | 5.9 kg |
| Audio decoders | DTS:X |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 79 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1218149 |
| Maximum refresh rate | 260 Hz |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (with stand) | 8.2 kg |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Response time | 1 ms |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Height (without stand) | 428.2 mm |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| DC-in jack | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Remote control included | No |
| Built-in microphone | No |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package type | Box |
| Cable length | 1.5 m |
| Microphone in | No |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 1.15 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (max) | 110 W |
| Package height | 168 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Product type | PC monitor |
| Depth (with stand) | 278 mm |
| Height (with stand) | 613.8 mm |
| Package width | 531 mm |
| Package depth | 969 mm |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.