Monitor LG 31.2″ 32GP850-B.AEU, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3 98% (CIE1976), Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~15º, Pivot: Clockwise, HDMI: Yes, DisplayPort: x1, AUX: 3-pole (Sound Only)
Monitoare LED
Monitor LG 31.2" 32GP850-B.AEU
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.763,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Screen shape | Flat |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Height (without stand) | 428 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Depth (with stand) | 292.1 mm |
| Depth (without stand) | 50.9 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 700:1 |
| Width (with stand) | 714.7 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Compliance certificates | RoHS |
| Package depth | 227 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (max) | 65 W |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 1.01 kg |
| Package height | 557 mm |
| Package width | 793 mm |
| Height (with stand) | 490.3 mm |
| Power consumption (typical) | 30.9 W |
| Certification | CE, TÜV-Typ, UL, ErP, REACH |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.