Monitor LG 23.6″ 24TN510S-WZ.AEU, Diagonal (inch): 23.6, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:10, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 700:1, Contrast (dynamic): 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB , Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, Speakers: 1.2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5 ~ +35 °, HAS: 130 mm, Pivot: Bi-Direction, Swivel: 0 ~ 355 °, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: Upstream:1ea/ver2.0 Downstream: 2ea/ver2.0, AUX: 3-pole (Sound Only)
Monitoare LED
Monitor LG 23.6" 24TN510S-WZ.AEU
Producator:
Lg
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.017,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Ethernet LAN | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| Miracast | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 5000000:1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Screen mirroring | Yes |
| Web browser | Yes |
| Culoare monitor | Alb |
| Response time | 14 ms |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Rezolutie monitor | 1366 x 768 |
| Smart TV | Yes |
| Weight (without stand) | 3.25 kg |
| Operating system installed | Web OS |
| Operating system version | 4.5 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 384979 |
| Width (with stand) | 563.1 mm |
| Depth (with stand) | 148.6 mm |
| Height (with stand) | 393.8 mm |
| Width (without stand) | 563.1 mm |
| Height (without stand) | 340.9 mm |
| Digital signal format system | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Mini-TV Consumer |
| Weight (with stand) | 36 kg |
| BLUETOOTH | Yes |
| Touchscreen | No |
| Cables included | AC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package weight | 4.8 kg |
| Package width | 700 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Power consumption (typical) | 2.1 W |
| HD type | HD |
| Package height | 402 mm |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| S-Video inputs quantity | 0 |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.