Monitor LenovoThinkVision P40WD-40 Monitor; 39.7″IPS, WUHD (5120×2160), 21:9, Brightness: 400 cd/m², Contrast ratio: 2000:1, Response time: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode), Dot / Pixel Per Inch: 140 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, 98% DCI-P3, 99% BT.709, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, Side Bezel Width: 2.0 mm, Dimensions with Stand: 947.6 x 105.3 x 419.5 mm, Power Comsuption (Typical / Maximum): 41W / 300W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): 13.5 kg, 24Hz – 120Hz, Camera Modular Camera Support, dinamic5Wx2, Optional Soundbar Support, 1x Thunderbolt™ 4 (40Gbps), 1x Thunderbolt™ 4 Out, 1x HDMI® 2.1 FRL, 1x DP 1.4 (HBR3), 1x DP 1.4 Out, Color: Eclipse Black, Base Warranty: 3-year
Monitor LenovoThinkVision P40WD-40 Monitor; 39.7"IPS, WUHD (5120×2160), 21:9, Brightness:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
13.636,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
|---|---|
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Pixel density | 140 ppi |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Pixel Pitch | 0.1815 x 0.1815 mm |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| RMS rated power | 10 W |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| Feet colour | Black |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | No |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| DCI-P3 coverage | 98% |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Rezolutie monitor | 5120 x 2160 |
| Screen curvature rating | 2500R |
| Width (with stand) | 947.6 mm |
| Width (without stand) | 947.6 mm |
| Viewable size, horizontal | 92.9 cm |
| USB Power Delivery up to | 140 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 66 kWh |
| Weight (with stand) | 13.5 kg |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Screen shape | Curved |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| Video colour modes | BT.709 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Package height | 525 mm |
| Package depth | 227 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 41 W |
| Package weight | 20.5 kg |
| Power consumption (max) | 300 W |
| Package width | 1071 mm |
| Display diagonal | 100.8 cm (39.7) |
| Display resolution | 5120 x 2160 pixels |
| Colour name | Eclipse Black |
| Depth (with stand) | 227.1 mm |
| Height (with stand) | 608.5 mm |
| Depth (without stand) | 105.3 mm |
| Height (without stand) | 419.5 mm |
| Weight (without stand) | 9.7 kg |
| Bezel width (bottom) | 1.41 cm |
| Cables included | DisplayPort, Thunderbolt |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.