Monitor Gaming 31.5-inch Lenovo Legion Pro 32UD-10, LED, QD-OLED, 3840×2160, 240Hz, 16:9, Glossy, Display colors 1.07 Billion, Color Gamut 99% sRGB, 99% DCI-P3, 0.03 ms (G to G), 250 cd/m² cd/m², 1500000:1 static, 178° / 178°, Porturi: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2, PD 3.1 up to 15W, DP 1.4 Alt Mode HBR3, USB Upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Downstream), Video Connector: 2x HDMI® 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3), 1x USB-C® (DP 1.4 Alt Mode HBR3), Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, Supports VESA mount 100 x 100 mm, Culoare: Raven Black, 3 Year Warranty Term
Monitor Gaming 31.5-inch Lenovo Legion Pro 32UD-10, LED, QD-OLED, 3840×2160,
10 în stoc
6.379,99 lei
10 în stoc
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | UHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Pixel density | 140 ppi |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| HBR3 support | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Cable management | Yes |
| Screws included | Yes |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Feet colour | Grey |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Tip panel | OLED |
| Weight (without stand) | 6.1 kg |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Pixel Pitch | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Depth (without stand) | 51.2 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Timp de raspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | OLED |
| Response time | 0.5ms GTG |
| Display technology | QD-OLED |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Number of screws | 8 |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Product colour | Black, Grey |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Warranty card | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Package weight | 1.3 kg |
| Package depth | 198 mm |
| Power consumption (max) | 175 W |
| Power consumption (typical) | 130 W |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Package height | 518 mm |
| Backlight type | QD |
| Package width | 880 mm |
| Adjustable height (max) | 13.5 cm |
| Bezel width (side) | 1.3 mm |
| Bezel width (top) | 1.3 mm |
| Certification | EU Energy Label (F-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Width (with stand) | 718.9 mm |
| Depth (with stand) | 245.4 mm |
| Height (with stand) | 598.1 mm |
| Width (without stand) | 718.9 mm |
| Height (without stand) | 415.3 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.24 cm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.