Monitor Dell 31.5″ S3225QC 4K UHD, 80.32 cm, Maximum preset resolution: 3840 x 2160 at 120 Hz, Screen type: Color Active Matrix, Panel technology: Quantum Dots-Organic Light-Emitting Diode (QD-OLED) Technology, Display screen coating: Anti-reflection, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 140, Contrast ratio: 1.5milion:1, Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 0.03 milliseconds gray to gray, Brightness: 250 cd/m² (typical), 1000 cd/m² (HDR peak at APL 3%), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: DCI-P3 99% (CIE 1976) (typical), Adjustability: Tilt angle -5° to 21°, Slant adjust: -4° to 4°, Swivel: -30° to 30°, Height adjustable stand 0 mm to 110 mm, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm behind the VESA cover): Wall-mount the monitor using VESA-compatible wall mount kit, Connectivity: 1 x HDMI 2.1 (HDCP 1.4 and 2.2) – Supports up to UHD 3840 x 2160, 120 Hz, FRL, HDR, VRR as per specified in HDMI 2.1, 1 x USB-C 5Gbps upstream port (DisplayPort 1.4 Alternate Mode, Power Delivery up to 90 W) – Supports up to UHD 3840 x 2160, 120 Hz, DSC, HDR, 2 x USB-C 5Gbps downstream (Data only) ports with charging capability of up to 15 W, HDR Support: VESA DisplayHDR True Black 400, Dolby Vision HDR, Calibration accuracy : E2000
Monitor Dell 31.5" S3225QC 4K UHD 80.32 cm, 3840 x
Stoc epuizat
8.458,99 lei
Stoc epuizat
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | Standard |
| HDCP | Da |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | QD-OLED |
| Diagonala monitor | 31.5" |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 30.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Timp de raspuns monitor | 0.03 milliseconds gray to gray |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m² (HDR peak at APL 3%) |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Timp de raspuns | 0.03 ms GTG |
| Swivel | -30/+30 grade |
| FreeSync | Premium Pro |
| Panel | QD-OLED |
| Plug and Play | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Display | QD-OLED Anti-reflective |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Contrast | 1 500 000:1 |
| Reglaj pe inaltime | 110 mm |
| Recomandat | Multimedia |
| Diagonala | 31.6 inch |
| Densitate pixeli | 140 PPI |
| Dimensiune punct | 0.18140 mm |
| Boxe | 5 x 5 W |
| Standarde | 99% DCI-P3 |
| Accesorii | Cablu alimentareCablu USB-CCapac I/OLaveta de curățareCard QRInformații de siguranță |
| Putere Consumata | 320 W (max)40 W (tipic)0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 540.2 x 379.4 – 499.4 x 192.1 mmFara suport: 540.2 x 324.1 x 65.3 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.6 kgFara suport: 3.66 kg |
| USB | 3 x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 True BlackDolby Vision |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.