Monitor Dell 27″ S2725H, 68.59 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 100 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching(IPS) Technology, Backlight: LED Edgelight System, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 82, Contrast ratio: 1500 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), 4ms (extreme), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.78 million colors, Color gamut: sRGB Typ. 99%(CIE 1931), Adjustability: Height adjustable: NA, Tilt: -5° to 21°, Swivel: NA, Pivot: NA, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit Wall- mount kit is not shipped with your monitor and is sold separately, Connectivity: 2 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Display, Stand riser, Stand base, Side I/O-cover, VESA cover, Power cable (varies by country), HDMI cable 1.80m, Quick Start Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions (with stand): Height: 452.21 mm (17.80 in.), Width: 609.69 mm (24.00 in.), 176.50 mm (6.95 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 27" S2725H FHD 68.59 cm, 100Hz, 4Ms
Stoc epuizat
1.539,99 lei
Stoc epuizat
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Culoare | Alb |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 14 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Pixel density | 82 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Feet colour | Silver |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| AC (power) in | Yes |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| HDCP version | 1.4 |
| Weight (without stand) | 4.3 kg |
| RMS rated power | 10 W |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Input current | 1.5 A |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Bezel width (bottom) | 1.2 cm |
| Stand included | Yes |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Energy efficiency scale | A to F |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Bezel width (side) | 5.9 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 110 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1856262 |
| Width (with stand) | 609.7 mm |
| Depth (with stand) | 176.5 mm |
| Height (with stand) | 452.2 mm |
| Weight (with stand) | 4.94 kg |
| Width (without stand) | 609.7 mm |
| Height (without stand) | 354.2 mm |
| Bezel width (top) | 5.89 mm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 188 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 84 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 7 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 104 |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Commercial |
| Product colour | Black, Silver |
| Quick start guide | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power consumption (max) | 45 W |
| Package weight | 7.31 kg |
| Diagonala | 27 inch |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Plug and Play | Da |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Panel | IPS |
| Display | LED Edgelight Anti-glare |
| Contrast | 1500:1 (tipic) |
| Inclinare | -5/+21 grade |
| Standarde | 99% sRGB |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Timp de raspuns | 4 ms (mod extrem)5 ms (mod rapid)8 ms (mod normal) |
| Boxe | 2 x 5W |
| Accesorii | Cablu alimentare, Cablu HDMI |
| Putere Consumata | 45 (max)17 W (on)0.7 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 609.69 x 452.21 x 176.5 mmFara suport: 609.69 x 354.21 x 59.04 mm |
| Greutate | Fara suport: 4.3 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |


Nu există recenzii încă.