Monitor Dahua 24″ DHI-LM24-A200, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 220 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5 ~ 15°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitoare LED
Monitor Dahua 24" DHI-LM24-A200
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
Stoc epuizat
767,99 lei
Stoc epuizat
| VGA | 1 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Screen shape | Flat |
| Market positioning | Office |
| Stand included | Yes |
| Width (without stand) | 542 mm |
| Input current | 2 A |
| Display brightness (typical) | 220 cd/m² |
| Weight (without stand) | 2.79 kg |
| Depth (without stand) | 55.3 mm |
| Height (without stand) | 321.3 mm |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Cables included | HDMI |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Package width | 594 mm |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Package weight | 3.4 kg |
| Package depth | 386 mm |
| Package height | 123 mm |
| Panel | VA |
| Compatibil 3D | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Curbat | Nu |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Display | Anti-glare – LED backlight |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 220 cd/mp |
| Contrast | 3000:1 |
| Diagonala | 24 inch |
| Accesorii | SuportCablu alimentareCablu HDMI |
| Putere Consumata | 30 W (normal)0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Fara suport: 542 × 321.3 × 55.3 mm |
| Greutate | Fara suport: 2.79 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |



Nu există recenzii încă.