Monitor Dahua 23.8″ DHI-LM24-B201S, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, D-SUB: x1, HDMI: x1
Monitoare LED
Monitor Dahua 23.8" DHI-LM24-B201S
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
20 în stoc
571,99 lei 822,99 lei
20 în stoc
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Power adapter included | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1538753 |
| Width (without stand) | 539.2 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.82 kg |
| Bezel width (side) | 3.1 mm |
| Bezel width (top) | 3.1 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.58 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Stand included | Yes |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Response time | 4 ms |
| Width (with stand) | 539.2 mm |
| Feet colour | Black |
| Illuminated stand | No |
| Weight (with stand) | 2.82 kg |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DC-in jack | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package height | 101 mm |
| Package depth | 405 mm |
| Package width | 612 mm |
| Package weight | 3.84 kg |
| Depth (with stand) | 168.6 mm |
| Height (with stand) | 418.1 mm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.