MONITOR DAHUA LM22-B201S
Monitoare LED
Monitor Dahua 21.5" DHI-LM22-B201S
Producator:
Dahua
Disponibilitate:
1 în stoc
526,99 lei 739,99 lei
1 în stoc
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Montare VESA | Nu |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Bezel width (side) | 3.3 mm |
| Bezel width (top) | 3.3 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.52 cm |
| Tip panel | N/A |
| Width (with stand) | 492.7 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1538618 |
| Depth (with stand) | 48.4 mm |
| Height (with stand) | 284 mm |
| Weight (with stand) | 2.18 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Display diagonal | 54.5 cm (21.4) |
| Cables included | HDMI |
| HD type | Full HD |
| Certification | CE |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| Package width | 598 mm |
| Package height | 99 mm |
| Package depth | 366 mm |
| Package weight | 3.12 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.