MONITOR BENQ GW2780E 27 inch, Panel Type: IPS, Backlight: LED backlight ,Resolution: 1920×1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60Hz, Responsetime GtG: 5ms(GtG), Brightness: 250 cd/m², Contrast (static): 1000:1,Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut(NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 72% NTSC, Colours: 16.7M, 2Wx2 speakers,Adjustability: Tilt: -5˚ – 20˚, Connectivity: 1x D-SUB, 1xHDMI 1.4 ,1xDP1.2, Jack 3.5mm, VESA: 100×100
Monitoare LED
Monitor BenQ 27" GW2780E
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.336,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Number of speakers | 2 |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Pixel density | 82 ppi |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| AC (power) in | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Game mode | Yes |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| Depth (with stand) | 183 mm |
| Weight (with stand) | 4.85 kg |
| Feet colour | Black |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Height (without stand) | 381 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Height (with stand) | 463 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Viewable size diagonal | 33.6 cm |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Smart modes | Movie, Soft, Standard |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342428 |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Viewable size, vertical | 59.8 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| HD type | Full HD |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 6.5 kg |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Certification | EPEAT Silver, TCO Certified7.0, TUV Flicker-free, TUV LBL |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.