Monitor BenQ 24.5″ XL2546K, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: TN, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Brightness (max): 320 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, HAS: 155mm, Pivot: Yes, Swivel: 45°, HDMI: x3, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 24.5" XL2546K
Stoc epuizat
4.172,00 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Display port | 1 |
| Culoare | Negru |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Tip panel | TN |
| Panel type | TN |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| AC (power) in | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Feet colour | Black |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Width (with stand) | 571 mm |
| Pixel Pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| Height (with stand) | 521 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343953 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Package weight | 9.5 kg |
| Power consumption (typical) | 40 W |
| AC input voltage | 90 – 264 V |
| Height adjustment | 15.5 cm |
| Montare | 100 x 100 mm VESA |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Accesorii | Cablu alimentare |
| Iesire Casti | 1 |
| Swivel | -45/+45 grade |
| Display | Anti-glare – LED backlight |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Boxe | Fara |
| Altele | Slot Kensington Lock |
| Diagonala | 24.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Pivot | 90 grade |
| Timp de raspuns | 0.5 ms GTG |
| Recomandat | Gaming |
| Reglaj pe inaltime | 155 mm |
| Panel | TN |
| Unghi vizibilitate | 170/160 grade |
| Luminozitate | 320 cd/mp |
| Contrast | 1.000:1 (static)12.000.000:1 (dinamic) |
| Rata refresh verticala | 24 – 240 Hz |
| Rata refresh orizontala | 30 – 255 kHz |
| Inclinare | -5/+35 grade |
| Putere Consumata | 45 W (normal)0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 576 x 362 x 209 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.10 kg |
| USB | 2x USB-A 3.01x USB-B 3.01x USB-A 2.0 micro-B |
| FreeSync | AMD FreeSync Premium |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.