MONITOR 27″ ASUS VG27AQA1A
Monitoare LED
Monitor Asus 27" VG27AQA1A
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.692,99 lei
Stoc epuizat
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Game mode | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Digital horizontal frequency | 250 – 250 kHz |
| Depth (without stand) | 50.5 mm |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| RMS rated power | 4 W |
| Tip panel | N/A |
| Digital vertical frequency | 48 – 170 Hz |
| Weight (with stand) | 4.65 kg |
| Weight (without stand) | 3.85 kg |
| Pixel Pitch | 0.231 x 0.231 mm |
| Height (without stand) | 366.4 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1392005 |
| Width (with stand) | 615.2 mm |
| Depth (with stand) | 213.5 mm |
| Height (with stand) | 454.9 mm |
| Width (without stand) | 615.2 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Package type | Box |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 160 mm |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Package width | 689 mm |
| Package depth | 475 mm |
| Package weight | 6.75 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.