Monitor AOC 27″ U27V4EA, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 79%/112%/83%, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/21 ,5, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: Headphone out
Monitor AOC 27" U27V4EA
Stoc epuizat
2.590,99 lei
Stoc epuizat
| Pivot | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Number of OSD languages | 16 |
| Light effects | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Height (with stand) | 462 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Width (with stand) | 613.7 mm |
| Width (without stand) | 613.7 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| Pixel density | 163 ppi |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Adobe RGB coverage | 83% |
| sRGB coverage (typical) | 112% |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Depth (with stand) | 187.2 mm |
| Height (without stand) | 364.2 mm |
| Supported video modes | 1080p, 1440p, 2160p |
| Depth (without stand) | 49.2 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight (with stand) | 7.55 kg |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2550 x 1440, 3840 x 2160 |
| NTSC coverage (typical) | 79% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399155 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru: | Consumer |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | HDMI |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 33 W |
| Package depth | 167 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Package height | 461 mm |
| Compliance certificates | WEEE |
| Package width | 683 mm |
| Package weight | 5.13 kg |
| Certification | WEEE,HF,CB,Microsoft WHQL |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.