Monitor LG 27″ 27G610A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 0.95, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 27" 27G610A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
1.361,99 lei 1.724,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| HDMI | Yes |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| HDR | Da |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Pivot angle | -30 – 30° |
| Power cable length | 1.5 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| FPS counter | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Smart modes | Energy saving |
| Height (without stand) | 364.5 mm |
| Width (with stand) | 613.2 mm |
| Width (without stand) | 613.2 mm |
| Depth (without stand) | 49.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Product colour | Black |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Cables included | Power |
| Headphone outputs | 3 |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Display diagonal (metric) | 68.4 cm |
| Power consumption (max) | 20 W |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 7.1 kg |
| Package height | 435 mm |
| Package depth | 1400 mm |
| Depth (with stand) | 224.5 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000, DisplayHDR 400 |
| Height (with stand) | 544.2 mm |
| Package width | 865 mm |
| Producator | LG |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.