Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Specifications General Application Desktop Height of main product (in mm) 250 mm Width of main product (in mm) 83 mm Depth of main product (in mm) 38 mm Total weight 102 g Connectivity Connection type wired Cable length main cable 150 cm Connector type USB Audio Frequency response 100 Hz – 10000 Hz Features Noise reduction no Microphone Sensor type microphone condenser Pick-up pattern Omnidirectional Mount Type of stand built-in desk stand Compatibility Compatible Consoles PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS4 Original Compatible Device Types pc, laptop, gaming console Compatible Software Platforms Windows, Chrome OS, Mac OS Control Controls mute
Microfoane
Microfon Trust GXT 210 Scorp USB Mic
Producator:
Trust
Disponibilitate:
Stoc epuizat
83,99 lei
Stoc epuizat
| Interfata | USB |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Microphone mute | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Device interface | USB |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | intre 1 si 2 metri |
| Compatible operating systems | Windows 10, 8, 7, Vista |
| Microphone weight | 102 g |
| Product colour | Black, Red |
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| Package width | 100 mm |
| Power source | USB |
| Package height | 330 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package weight | 215 g |
| Harmonized System (HS) code | 8518100090 |
| Weight | 117 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.