USB Flash Drive Kingston 16 GB DataTraveler SE9 Champagne, USB 2.0, metalic
Memorii USB
Memorie USB Flash Drive Kingston 16 GB DataTraveler SE9 Champagne,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
31,99 lei
Stoc epuizat
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| USB powered | Yes |
| Culoare | Argintiu |
| Material | aluminiu |
| Form factor | Capless |
| Key ring | Yes |
| Memory voltage | 5 V |
| Memory layout | 1 x 16384 MB |
| Internal memory type | Flash |
| Registered | No |
| Internal memory | 16384 MB |
| Module configuration | (N/A) (N/A) |
| Interfata USB | USB Type-A |
| UFD-Interface | USB-2.0 |
| Capacitate USB | 16 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | 2.0 |
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Package type | Blister |
| Capacity | 16 GB |
| Housing material | Metal |
| Depth | 12.3 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Width | 39 mm |
| Height | 4.55 mm |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.