Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CMK32GX5M2B6000Z38
Memorii RAM Desktop
Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CMK32GX5M2B6000Z38
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
19 în stoc
3.294,99 lei 4.891,99 lei
19 în stoc
| ECC | No |
|---|---|
| Component for | PC |
| Internal memory | 32 GB |
| Iluminare led | Nu |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.35 V |
| SPD profile | Yes |
| CAS latency | 38 |
| Memory data transfer rate | 6000 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| SPD voltage | 1.1 V |
| SPD latency | 40 |
| SPD speed | 4800 MHz |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Tip: | DDR5 |
| Product colour | Grey |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Kit dual channel | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Width | 35 mm |
| Weight | 115 g |
| Capacitate | 32 GB |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Radiator | Nu |
| Frecventa | 6000MHz |
| Compatible products | AMD 600 Series, AMD 800 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series, Intel 800 Series |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), RoHS |
| Doesn't contain | Lead, Mercury, Cadmium |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.