Microsoft Surface Laptop2 13.5″ 2256 x 1504 touch, Intel Core i5-8250U, Intel UHD Graphics 620, 128GB SSD, 8GB LPDDR3, Backlit keyboard, 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.0, audio, Windows 10 Home
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Capacitate stocare laptop | 128 GB |
| Capacitate de stocare HDD | Nu |
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Luminozitate | 400 nt |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Camera Web | HD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 5 |
| Rezolutie | 2256 x 1504 |
| USB Type-C | Nu |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Tip procesor | Intel Core 5 |
| _old2_Capacitate stocare | 32 – 512GB |
| Model placa video | UHD 620 |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model-procesor | 8250U |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare |
| Placa video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Layout tastatura | English |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| USB 3.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Serie video | UHD Graphics |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Suport TPM | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Familie Procesor | Core i5 8th gen |
| Nucleu | Kaby Lake R |
| Cache | 6 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 620 |
| Format | 2K |
| Diagonala display | 13.5 inch |
| Rezolutie display | 2256 x 1504 pixeli |
| Model video | 620 |
| Alte specificatii | PixelSense |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| BLUETOOTH | 4.1 |
| Wireless | 802.11 ac |
| DisplayPort | 1x Mini |
| Sistem de operare | Windows 10 |
| Autonomie de lucru | 14.5 ore |
| Culoare | Argintiu – Gri |
| Greutate | 1.252 kg |
| Dimensiuni | 308.1 x 223.27 x 14.48 mm |
| Frecventa turbo max | 3,4 GHz |
| Frecventa | 1866 Mhz |
| Frecventa Procesor: | 1,60 GHz |
| Numar Nuclee | 4 |
| Tip Memorie RAM | LPDDR3 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 620 |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.