Laptop HP EliteBook 6G1i, 16.0 inch WUXGA (1920×1200) IPS UWVA Anti- Glare IR 300 nits, Intel Core Ultra 7-265U 12-Core (2.1GHz, up to 5.3GHz, 12MB)- 12 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 32GB DDR5 5600Mhz (1x32GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam FHD, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x Thunderbolt 4 Type-C 40Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1)/ 2x USB Type-A 5Gb/s(powered)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.75 Kg, Dimensiuni 35.94 x 25.1 x 1.09cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC, 3yw Onsite
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producator Procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| USB 3.1 | Da |
| USB Type-C | Da |
| Greutate | 1.75 kg |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru: | Business |
| Diagonala display | 16.0 inches |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Frecventa | 5600 MHZ |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | WUXGA |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Layout tastatura | English |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Kensington lock | Da |
| Numar Thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa video | Intel Graphics |
| Functii camera Web | IR |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB Tip-C) |
| Tastatura: | HP rezistenta la stropire |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Tehnologie de fabricatie | 5 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 12 TOPS |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| Tehnologii Audio | Audio by Poly Studio |
| Nucleu | Arrow lake |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Putere | 56 Whr |
| Frecventa Procesor: | 5.3 GHz |
| Tip Memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Model-procesor | 7-265U |
| Tip SSD | M.2 PCle NVMe |
| Dimensiuni | 359.4 x 251 x 17 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.