Kit Tellur tastatură și mouse fără fir, tip tastatura SUA, 105 taste, rezolutie mouse 800/1200/1600 DPI reglabil, negru
Kit mouse tastatura
Kit Tellur tastatură și mouse fără fir, tip tastatura SUA,
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
1 în stoc
136,98 lei
1 în stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Taste numerice | Da |
| Plug and Play | Yes |
| Kit | Da |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Mouse included | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Form factor | Ambidextrous |
| Buttons quantity | 6 |
| Device interface | RF Wireless |
| Scroll | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Scroll type | Ring |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Tehnologie | Cu fir |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Recommended usage | Home/Office |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wireless |
| Taste multimedia | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tastatura numerica: | N/A |
| Utilizare | Home & Office |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 45 x 31 x 18 mm |
| Keyboard weight | 520 g |
| Mouse weight | 63 g |
| Headset dimensions (WxDxH) | 12 x 76 x 32 mm |
| Tip Kit | Tastatura + Mouse |
| Recomandat | Home/Office |
| Format | Standard |
| Tip: | Optic |
| Rotite scroll | 1 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Interfata tastatura | USB |
| Numar taste | 105 |
| Butoane | 6 |
| Layout tastatura | SUA |
| Greutate | 520 g |
| Dimensiuni | 12 x 76 x 32 mm |
| Interfata | USB Wireless |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.