Kit Logitech MK120, tastatura cu fir standard, USB 2.0, mouse optic numar butoane/rotite scroll 3/1, negru
Kit mouse tastatura
Kit Logitech MK120, tastatura cu fir standard, USB 2.0, mouse
Producator:
Logitech
Disponibilitate:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
138,99 lei 217,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard language | Dutch |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Scroll | Yes |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Device interface | USB |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Protection features | Spill resistant |
| Recommended usage | Home |
| Master (outer) case gross weight | 10.6 kg |
| Spill-resistant up to | 60 ml |
| Mouse cable length | 1.8 m |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 155 x 450 x 23.5 mm |
| Keyboard weight | 550 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 62 x 38 x 113 mm |
| Mouse weight | 90 g |
| Compatible operating systems | – Windows XP, Windows Vista, Windows 7 – Linux kernel 2.6+ |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wired |
| Interfata | USB-A |
| Utilizare | Home & Office |
| Taste multimedia | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Power source type | USB |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | No |
| Batteries included | No |
| Cable length | 1.5 m |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 163 mm |
| Package depth | 525 mm |
| Package height | 49 mm |
| Master (outer) case length | 456 mm |
| Minimum system requirements | What you need: Windows 7, 8, 10 or later Two available USB ports |
| Master (outer) case width | 392 mm |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.