
Incorporabile
PLITA INCORPORABILA FRAM FBH-S4IWF-RBG
Producator:
Fram
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.059,99 lei
Stoc epuizat
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Material plită | |
| Material grătar | Fontă |
| Tip alimentare | Electric |
| Culoare plită | Crem |
| Tip plita | Standard |
| Arzator Wok | Da |
| Panou comanda | Frontal |
| Functii | Nu |
| Greutate | 8.60 kg |
| Inaltime | 10.00 cm |
| Latime | 58.00 cm |
| Adancime | 51.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.