INCARCATOR wireless Baseus Jelly Qi 15W, compatibilitate smartphones si airpods, cablu Type-C la USB inclus, negru
Incarcatoare telefoane
INCARCATOR wireless Baseus Jelly Qi 15W, compatibilitate smartphones si airpods,
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
110,99 lei
Stoc epuizat
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Input current | 2 A |
| Wireless charging | Yes |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Tip: | Wireless |
| Numar Porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Nu |
| Lungime Cablu | None |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 8.3 mm |
| Power source type | USB |
| Package type | Box |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Depth | 100.7 mm |
| Maximum power | 15 W |
| Width | 78.6 mm |
| Input voltage | 5,9,12 V |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.