INCARCATOR RETEA Baseus GaN5 Pro Powerstrip, Quick Charge 67W, 2 x USB Type-C Output 5V/3A, 1 x USB, 1 x HDMI, include cablu USB Type-C la USB Type-C 100W lungime 1m, negru
Incarcatoare telefoane
Incarcator Retea GaN5 Pro QC 67W, negru
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
526,99 lei
Stoc epuizat
| USB ports quantity | 3 |
|---|---|
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 1.5 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Purpose | Laptop |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 4 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | 1.1 – 3m |
| Maximum power | Intre 51 si 80W |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 110 – 240 V |
| Output power | 100 W |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 38 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| Width | 96 mm |
| Depth | 46 mm |
| Weight | 288 g |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.