Incarcator retea Baseus Super Si, Quick Charge 30W, 1 x USB Type-C 5V/3A, negru
Incarcatoare telefoane
Incarcator retea Baseus Super Si, Quick Charge 30W, 1 x
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
107,99 lei
Stoc epuizat
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Input current | 0.8 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Maximum power | intre 10 si 30W |
| Port 1 output power | 30 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Output current (12V) | 2.5 A |
| Output current (15V) | 2 A |
| Output current (20V) | 1.5 A |
| Number of outputs | 1 outputs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Width | 78 mm |
| Package type | Hanging box |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Height | 28 mm |
| Weight | 51 g |
| Depth | 34 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.