Incarcator retea Baseus Palm, Quick Charge 30W, 1 x USB Type-C, 1 x USB, alb
Incarcatoare telefoane
Incarcator retea Baseus Palm, Quick Charge 30W, 1 x USB
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
70,99 lei
Stoc epuizat
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Input current | 0.8 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Input voltage | 100 – 240 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| USB Type-A ports quantity | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 2 |
| Fast charging technology | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Port 1 output power | 20 W |
| Lungime Cablu | None |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| Power protection features | Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit |
| Port 2 output power | 10 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Package type | Hanging box |
| Maximum power | 30 W |
| Width | 31 mm |
| Depth | 31 mm |
| Height | 54.5 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.