INCARCATOR retea Baseus, GaN5 Fast Charger mini 20W, 1 x USB Type-C 5V/3A, negru
Incarcatoare telefoane
Incarcator retea Baseus, GaN5 Fast Charger mini 20W, 1 x
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
79,99 lei
Stoc epuizat
| Fast charging | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Input current | 0.8 A |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Tip: | Retea |
| Numar Porturi | 1 |
| Incarcare rapida | Da |
| Lungime Cablu | None |
| Socket type | Type C (Europlug) |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Output current (5V) | 3 A |
| Port 1 output power | 20 W |
| Output current (9V) | 2.22 A |
| Power protection features | Over current, Over voltage, Overheating, Short circuit |
| Product colour | Black |
| Power source type | AC |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Maximum power | 20 W |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Height | 47.2 mm |
| Weight | 37 g |
| Width | 275 mm |
| Depth | 275 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.