Incarcator Lenovo Dual USB-C 65W GaN; Port de incarcare: 2x USB-C; Input Power: 100-240~50/60Hz 1.5A; Lungime/ Tip cablu: 1.5M /Type C; Conectivitate: 2 pin; Dimensiuni (L x D x H): 120 mm x 120 mm x 35 mm; Greutate: 0.225 kg; Garantie: 1 an
Incarcatoare laptop
Incarcator Lenovo Dual USB-C 65W GaN; Port de incarcare: 2x
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
97 în stoc
203,99 lei 231,99 lei
97 în stoc
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Port 2 output power | 18 W |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | 1.5 A |
| Port 1 output power | 45 W |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Power source type | AC |
| Width | 30 mm |
| Height | 50 mm |
| Package weight | 225 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Cable length | 1.5 m |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Maximum power | 65 W |
| Depth | 50 mm |
| Package height | 35 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Weight | 115 g |
| LED indicators | No |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.