Alimentator Lenovo GX20K78592, 20 V, 3.25 A, Round Barrel, 65 W, Black
Incarcatoare laptop
Alimentator Lenovo GX20K78592, 20 V, 3.25 A, Round Barrel, 65
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
Stoc epuizat
135,99 lei
Stoc epuizat
| Purpose | Laptop |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Adapter-Power | 65W |
| Input voltage | 100 – 240V |
| Input current | N/A |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 300 g |
| Width | 46 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 29 mm |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Operating temperature (T-T) | 8 – 80 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 40% |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |


Nu există recenzii încă.