“Imprimanta laser color Canon i-SENSYS X C1533P II , dimensiune A4, Duplex,
viteza max 33ppm, rezolutie 1200x1200dpi, procesor: 1.6gHZ X 2, memorie
2Gb, Stocare: 32GB eMMC (disponibil 15GB), alimentare hartie standard:550 coli+100 manual feeder, max-2300 coli,
limbaje de printare: UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3
Ecran 5 linii,
interfata USB 2.0, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T,
wireless,TONERELE NU SUNT INCLUSE IN PACHET, consumabile: T10 :BK(13k pagini), CMY(10k
pagini), T10L :BK(6k pagini), CMY(5k
pagini)Optionale:Paper Feeder PF-D1 (550-sheet cassette) x 3, CST.Feeding Unit-AV1, Barcode Printing Kit-D1, Plain Pedestal-P2, Plain Pedestal-AA1”
"Imprimanta laser color Canon i-SENSYS X C1533P II , dimensiune
Stoc epuizat
7.338,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Greutate | 2.5 kg |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Processor cores | 2 |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Storage media | eMMC |
| Colour | Yes |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Internal memory | 2000 MB |
| Other operating systems supported | Android, iOS |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Print technology | Laser |
| Paper tray 1 input capacity | 550 sheets |
| Secure printing | Yes |
| Sound pressure level (printing) | 51 dB |
| Maximum number of input trays | 3 |
| Port USB | Da |
| Display | Da |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paper tray media weight | 60 – 163 g/m² |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 – 216 g/m² |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Total input capacity | 650 sheets |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Warm-up time | 2 s |
| Display number of lines | 5 lines |
| Viteza imprimare | 33ppm |
| Sound power level (printing) | 6.5 dB |
| Volum lunar imprimare | max-25.000pgs |
| Processor frequency | 1 GHz |
| Duplex | Da |
| Time to first page (colour, normal) | 6.3 s |
| Total output capacity | 200 sheets |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Custom media width | 101.6 – 216 mm |
| Page description languages | PCL 5, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.41 kWh/week |
| Sound pressure level (duplex printing) | 52 dB |
| Format | A4 |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Printer fonts | Barcode, PCL, PostScript |
| Supported network protocols | TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/FTP/WSD) |
| Mod imprimare | Color |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, IPSec, SSL/TLS, TKIP, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Time to first page (black, normal) | 5.3 s |
| Paper tray media types | Card stock, Coated paper, Envelopes, Heavy paper, Plain paper, Recycled paper, Thin paper |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Letter, Oficio, Statement |
| Custom media length | 148 – 297 mm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Duplex print speed (colour, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Print margin top (min) | 4 mm |
| Print margin bottom (min) | 4 mm |
| Print margin right (min) | 4 mm |
| Print margin left (min) | 4 mm |
| Maximum duty cycle | 40000 pages per month |
| Recommended duty cycle | 1000 – 5000 pages per month |
| Power consumption (printing) | 623 W |
| Power consumption (active) | 623 W |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Direct printing | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Height | 38.8 mm |
| Control type | Buttons |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Power consumption (standby) | 34.4 W |
| Depth | 464 mm |
| Width | 458 mm |
| Mod tiparire | Color |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Tip Consumabile | Toner |
| Functii disponibile | Imprimare |
| eMMC | 32 GB |
| Timp de incalzire | 2 secunde |
| Rezolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Consumabile incluse | Nu sunt incluse in pachet! |
| Procesor: | 1.6 GHz x 2 |
| Numar copii maxim/luna | 5 000 pagini |
| Numar copii recomandat/luna | 1 000 pagini |
| Prima pagina | 6.3 secunde (color)5.3 secunde (monocrom) |
| Sistem de operare | Windows 10 / Server 2022 / Server 2019 / Server 2016Mac OS X versiunea 10.13 şi versiunile ulterioareLinux / Citrix |
| Limbaj imprimanta | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5c, PCL6, Adobe PostScript |
| Fonturi | 93 fonturi PCL (93 Roman, 10 fonturi Bitmap, 2 fonturi OCR)Andalé Mono WT J/K/S/T (japoneză, coreeană, chineză simplificată şi tradiţională)Fonturi pentru coduri de bare136 de fonturi PostScript |
| Capabilitate de imprimare mobila | iOS: AirPrint, aplicaţia Canon PRINT BusinessAndroid: certificare Mopria, pluginul Canon Print Service, aplicaţia Canon PRINT BusinessMicrosoft Universal Print |
| Alimentare hartie standard | Casetă pentru 550 coliTavă universală pentru 100 coli |
| Alimentare hartie optional | 2.300 de coliCasetă de 550 de coli x 3 (alimentator de hârtie PF-D1)Casetă de 550 de coli (unitate de alimentare cu casetă AV1) |
| Tava iesire hartie standard | 200 coli |
| Greutate mediu printare | Casetă (standard şi opţională): 60 – 163 g/m²Tava universală: 60 –216 g/m² |
| USB | 2.0 |
| Retea | 1 x RJ45, 1 Gbps |
| Wireless | 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Ecran LCD: | LCD cu 5 linii, 5 LED-uri |
| Putere Consumata | Maxim: aprox. 1500 W sau mai puţinMod activ: aprox. 640 W sau mai puţinÎn standby: aprox. 30,1 W sau mai puţinMod inactiv: aprox. 0,9 W sau mai puţin |
| Nivel zgomot | Simplex 65 dBDuplex 67 dB |
| Dimensiuni echipament | 458 x 464 x 388 mm |
| Accesorii optionale | Unitate de alimentare cu hârtie PF D1Unitate de alimentare cu casetă AV1Kit de imprimare a codurilor de bare D1Set de fonturi PCL A1Suport simplu P2Suport simplu AA1 |
| Viteza duplex | 33 ppm |
| Viteza de printare monocrom | 33 ppm (A4)55 ppm (A5) |
| Viteza de printare color | 33 ppm (A4)55 ppm (A5) |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.