Imprimanta inkjet color portabila Canon BX110 cu acumulator, culoare: negru, dimensiune A4, viteza 9ipm alb-negru, 5,5ipm color, rezolutie 4800 x 1200 dpi, alimentare hartie 50 coli, interfata Hi-Speed USB (USB Type C), Wireless, Google Cloud Print, Air Print, USB charging, consumabile: PGI-35 (200 pag.), CLI-36 (260 pag.), include acumulator reincarcabil.
Imprimanta inkjet color portabila Canon BX110 cu acumulator, culoare: negru,
Stoc epuizat
3.027,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Mod imprimare | Color |
| Volum lunar imprimare | max-5.000pgs |
| USB Port | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Colour | Yes |
| Colour display | No |
| Other operating systems supported | Android, ChromeOS, iOS, iPadOS |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex printing | Yes |
| Borderless printing | Yes |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Paper tray media types | Envelopes, Photo paper, Plain paper |
| Envelopes sizes | Com-10, DL |
| Photo paper sizes (imperial) | 4×6,5×7,7×10,8×10 |
| Maximum number of input trays | 1 |
| Duplex printing mode | Manual |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5 |
| Number of print cartridges | 2 |
| Power consumption (off) | 0.15 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.24 kWh/week |
| Printer Format | A4 |
| Total input capacity | 50 sheets |
| Power consumption (printing) | 8 W |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Interfata | USB + WLAN |
| Viteza imprimare | 9ipm alb-negru, 5,5ipm color |
| Duplex | Manual |
| Format | A4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Photo black, Yellow |
| Paper tray media weight | 64 – 275 g/m² |
| Security algorithms | WPA2-AES, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Sound pressure level (printing) | 40.5 dB |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | AC, USB |
| Height | 6.6 mm |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Depth | 210 mm |
| Display diagonal | 3.66 cm (1.44) |
| Display | OLED |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Power consumption (standby) | 11 W |
| Weight | 2.3 kg |
| Width | 32.2 mm |
| Mod tiparire | Color |
| Alimentare | 100-240 V c.a., 50/60 Hz |
| Tehnologie | InkJet |
| Functii disponibile | Imprimare |
| Viteza de printare monocrom | 9 ppm |
| Viteza de printare color | 5.5 ppm |
| Rezolutie | Până la 4800 x 1200 dpi |
| Printare fara margini | Imprimare fără margini în format 10×15 cm: aprox. 53 secundeA4, LTR, 4 x 6 inch, 5 x 7 inch, 7 x 10 inch, 8 x 10 inch, format card de credit (91 x 55 mm), format pătrat (5 x 5 inch, 3,5 x 3,5inch) |
| Printare de pe telefon mobil | Apple AirPrint, Plugin Canon Print Service (Android), Mopria (Android) |
| Consumabile incluse | Rezervoare de cerneală: PGI-35 negru pe baza de pigment, CLI-36 color CMYK |
| Tip Consumabile | Rezervoare de cerneală |
| Capacitate cartus | Cartus Cerneala Canon PGI-35Bk Black – 200 paginiCartus Cerneala Canon CLI-36 Color – 260 pagini |
| Alimentare hartie | Tava posterioară: max. 50 de coli (hârtie simplă) |
| Greutate mediu de printare | Tava posterioară: hârtie simplă de 64 – 105 g/m²Hârtie specială Canon: greutate maximă hârtie: aprox. 275 g/m2 |
| USB | USB Tip C |
| Wireless | IEEE 802.11ac, 2,4 GHz/5 GHz |
| Ecran LCD: | Afişaj OLED de 3,6 cm |
| Acumulator | Litiu-ion2170 mAh, 10.8 V |
| Putere Consumata | Oprit: aprox. 0,15 WImprimare: aprox. 8 WStandby (conexiune USB la PC): aprox. 1,1 WStandby (toate porturile conectate): aprox. 1,6 W |
| Nivel zgomot | Aprox. 40,5 dB(A) |
| Dimensiuni echipament | Aprox. 322 x 210 x 66 mm cu tăvile retraseAprox. 322 x 307 x 245 mm cu tăvile extinse |
| Greutate | Aprox. 2,3 kg |
| Accesorii incluse | Adaptor c.a.Rezervoare de cerneală: PGI-35 negru pe baza de pigment, CLI-36 color CMYKCap de imprimareBaterie reîncărcabil ataşabilă LK-72Manuale şi alte documente |
| Cabluri | Cablu de alimentareCablu USB de tip C |
| Portabila | Da |
| Producator | CANON |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.