Imprimanta inkjet color CISS Epson L11050, dimensiune A3, viteza max ISO 15ppm alb-negru, 8ppm color, rezolutie 4800 x 1200dpi, alimentare hartie 100 coli, interfata USB 2.0, WI-FI Direct, consumabile: 103 Ecotank C13T00S14A, C13T00S34A, C13T00S44A, C13T00S24A (65ml).
Imprimanta inkjet color CISS Epson L11050, dimensiune A3, viteza max
Stoc epuizat
3.080,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Greutate | 6.4 kg |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Colour | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Time to first page (black, normal) | 8 s |
| Total number of input trays | 1 |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter |
| Market positioning | Home & office |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Paper tray media types | Envelopes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Paper tray media weight | 64 – 300 g/m² |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Total output capacity | 100 sheets |
| Maximum number of input trays | 1 |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.16 kWh/week |
| Envelopes sizes | 10, C4, C6, DL |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 30 ppm |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Printer Format | A3 |
| Duplex | Nu |
| Numar Culori | 5 |
| Interfata | USB + WLAN |
| Power consumption (printing) | 16 W |
| Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Time to first page (colour, normal) | 12 s |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
| Mobile printing technologies | Epson Connect, Epson Email Print, Epson Remote Print |
| Power consumption (ready) | 4.2 W |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Built-in display | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Width | 498 mm |
| Weight | 64 kg |
| Height | 16.5 mm |
| Depth | 358 mm |
| Mod tiparire | Color |
| Rezolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Alimentare | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Format | A3 |
| Cabluri | Pachetul nu contine cablu USB! |
| Tehnologie | Inkjet CISS |
| Prima pagina | Color: 12 sec.Alb-negru: 8 sec. |
| Viteza de printare monocrom | 8 ppm |
| Viteza de printare color | 15 ppm |
| Printare de pe telefon mobil | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Epson Smart Panel App |
| Limbaj imprimanta | ESC/P-R |
| Consumabile incluse | Pachetul contine 4x cartuse (BK, C, M, Y) + 1x extra BK, 65 ml fiecare |
| Tip Consumabile | Cerneala |
| Alimentare hartie | 100 coli |
| Tava Iesire hartie | 100 coli |
| Tip mediu printare | Hartie simpla |
| Greutate mediu de printare | 64 – 300 g/m² |
| Formate suportate | A3 (29.7 x 42.0 cm), A4 (21.0 x 29.7 cm), A5 (14.8 x 21.0 cm), A6 (10.5 x 14.8 cm), B6, B5, B4, Letter, Legal, No. 10 (plic), DL (plic), C6 (plic), C4 (plic) |
| Wireless | DaWi-Fi Direct |
| Putere Consumata | Imprimare: 16 WPregatit: 4.2 WRepaus: 0.8 W |
| Dimensiuni echipament | 498 x 358 x 165 mm |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.