Plotter HP DesignJet T250 24-in Printer , Dimensiune A1, 24 inch, tehnologie de printare: Thermal inkjet, Viteza: 30 sec/A1 sau 76 A1 /Ora, Rezolutie: pana la 2400 x 1200 dpi, Memorie: 512Mb, Numar cartuse:4, Cerneala Pigment-based pe negru, Dye-based pe culori, Greutate hartie suportata:60-280 g/mp, Interfata:Gigabit Ethernet (1000Base-T), Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct, Se livreaza cu consumabile de initializare, dimensiuni: 1013 x 440 x 285 mm
Imprimante de format mare
Plotter HP DesignJet T250 24-in Printer , Dimensiune A1, 24
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.243,98 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Included-HDD | No |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HP segment | Business |
| Colour | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Internal memory | 512 MB |
| Ethernet LAN data rates | 10000 Mbit/s |
| Number of print cartridges | 4 |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology | Thermal inkjet |
| HP dynamic security | Yes |
| Dimensiune: | 24" |
| Rezolutie maxima | 2400 x 1200 DPI |
| Format imprimare | A1 |
| Numar Culori | 5 |
| Storage media | None |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Maximum resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Copying | No |
| Scanning | No |
| Maximum print size | A1 (594 x 841 mm) |
| Maximum roll width | 61 cm |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A1, A2, A3, A4 |
| Accuracy | 0.1% |
| Media thickness | 0.3 mm |
| Maximum roll diameter | 10 cm |
| Page description languages | JPEG, URF |
| Print resolution colour | 2400 x 1200 DPI |
| Paper tray media types | Bond paper, Coated paper, Glossy paper, Heavy media, Matte paper, Photo paper, Plain paper |
| Cut sheets | No |
| Power consumption (sleep) | 2.1 W |
| Color-or-Mono | Color |
| LFP-Interface | USB+LAN |
| LFP-Colors | 5 |
| LFP-Format | A1 |
| LFP-Type | CAD/GIS |
| Product colour | Black |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Country of origin | China |
| Height | 28.5 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Package depth | 575 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Width | 1013 mm |
| Package width | 1155 mm |
| Package height | 405 mm |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Package weight | 28 kg |
| Weight | 2.15 kg |
| Depth | 440 mm |
| UNSPSC-code | 43212104 |
| Custom media sizes | 210 x 279 to 610 x 1897 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850019845 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.